10000
Book
In basket
Nazwa autora na okładce. Na stronie tytułowej: Twoje decyzje zmieniają bieg tej opowieści. Na okładce: 8 punktów decyzyjnych, 9 zakończeń, to ty decydujesz.
Nazywasz się Antek. Masz osiemnaście lat i jesteś harcerzem. Kończy się II wojna światowa, Niemcy się wycofują, nadciągają Sowieci. Opuszczasz Wilno, gdzie uczęszczałeś do gimnazjum. Wyruszasz w drogę do rodzinnego domu na Lubelszczyźnie. Wkrótce Twoje życie mocno się skomplikuje. Ludzie wokół się cieszą, czekają na zakończenie tej wyniszczającej, strasznej wojny. Ty jako harcerz zdajesz sobie sprawę, że nadciągająca Armia Czerwona wcale nie przynosi wolności a kolejne zniewolenie. Poznałeś metody i działanie Sowietów. Nie wiesz jednak, co się dzieje w Twoim rodzinnym domu, co z rodzicami i rodzeństwem. W tej książce stajesz przed wieloma wyborami. To Ty decydujesz o losach głównego bohatera. Możesz dołączyć do oddziałów niezłomnych, zostać partyzantem walczącym przeciw Sowietom i podporządkowanym im polskim władzom oraz służbom. Możesz wrócić do rodzinnej Polanki, pomóc rodzinie i zostać cywilem. Masz również możliwość sprawdzić każdą z tych dróg, bo książka „Oni byli Niezłomni. Interaktywne spotkanie z historią” pozwala na swobodne przemieszczanie się w czasie i przestrzeni.
Availability:
Wasilkowskiego 7 (BD. 7)
All copies are currently unavailable
Notes:
General note
Nazwa autora na okładce. Na stronie tytułowej: Twoje decyzje zmieniają bieg tej opowieści. Na okładce: 8 punktów decyzyjnych, 9 zakończeń, to ty decydujesz.
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again